کلاس‌های ارتوپدی، امتحان پزشکی قانونی، و …

سلام؛

ارتوپدی/اورولوژی:

کارآموزهای که از ۸ تیر تا ۲ مرداد ارتوپدی شفا یحیائیان بودن از شنبه ۵ مرداد اورولوژی هاشمی‌نژاد، و و افرادی که اون زمان اورولوژی هاشمی‌نژاد بودن از شنبه ۵ مرداد ارتوپدی شفا یحیائیان رو شروع می‌کنن.

کلاس‌های ارتوپدی (دکتر مهرپور):

کارآموزهای ارتوپدی آخرین ماه این نیم‌سال هم یه سری کلاس –شامل یک کلاس آتل‌گیری و پنج کلاس case-based discussion– با دکتر مهرپور خواهند داشت. کلاس‌های آتل‌گیری برای کارآموزان ماه مرداد تو سه گروه برگزار می‌شه، که گروه‌بندی پیشنهادی برای اون رو می‌تونید از این‌جا ببینید. (در صورت تمایل به جابجایی لطفاً تا پایان شنبه به بنده اطلاع بدین.)

یک‌شنبه ۶ مرداد آتل‌گیری (گروه D)
دوشنبه ۷ مرداد آتل‌گیری (گروه E)
چهارشنبه ۹ مرداد آتل‌گیری (گروه F)
یک‌شنبه ۱۳ مرداد Case-based discussion (گروه D, E, F)
دوشنبه ۱۴ مرداد Case-based discussion (گروه D, E, F)
سه‌شنبه ۱۵ مرداد Case-based discussion (گروه D, E, F)
دوشنبه ۲۱ مرداد Case-based discussion (گروه D, E, F)
سه‌شنبه ۲۲ مرداد Case-based discussion (گروه D, E, F)

(کلاس‌های آتل‌گیری از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۴:۳۰ در skill lab بیمارستان شریعتی، و کلاس‌های case-based discussion از ۱۳:۳۰ تا ۱۶:۰۰ در تالار شهید داستانی بیمارستان شریعتی برگزار می‌شن.)

لطفاً در نظر داشته باشید پیش از شرکت تو کلاس آتل‌گیری باید DVDهای مربوط به اون کلاس رو دیده باشید، و در غیر این صورت اجازه‌ی شرکت تو کلاس رو نخواهید داشت.

جزوه‌های جراحی، و …:

یک سری جزوه‌ی جراحی نظری، شامل ۳۷ جلسه از جزوه‌ی سیمرغ که که استاد اون‌ها با برنامه‌ی سری دوم کلاس‌های این نیم‌سال یکسان بوده، تو انتشارات آقای پروانه‌وار (همت) و رضا (پورسینا) گذاشته شده؛ ولی متأسفانه به نظر نمیاد کسی قصد نوشتن جزوه‌ی سایر جلسات جراحی نظری رو داشته باشه، و متأسفانه جزوه‌ی جدیدی برای اورولوژی نظری یا جزوه‌ای برای ارتوپدی نظری هم نوشته نخواهد شد.


پزشکی قانونی، سم‌شناسی، و آمار:

افرادی که فقط یکی از دو درس سم‌شناسی (۱ واحد) یا پزشکی قانونی (۲ واحد) رو حذف کردن یا قبول نشدن، با توجه به موافقت دکتر آقاخانی و آموزش، می‌تونن تو امتحان ۵ شهریور «پزشکی قانونی و مسمومیت‌ها» (۳ واحد) شرکت کنن و فقط به سؤال‌های سم‌شناسی یا پزشکی قانونی پاسخ بدن؛ درخواست شرکت تو این امتحان رو لطفاً به بنده پیامک کنید.

و افرادی که تو امتحان آمار شرکت کردن و قبول نشدن، با توجه به موافقت نسبی دکتر نجومی و آموزش، احتمالاً می‌تونن تو امتحان ساعت ۱۰:۳۰ روز ۱۴ مرداد هم شرکت کنن؛ درخواست شرکت تو این امتحان رو هم لطفاً به بنده پیامک کنید.

هومن.