برنامه‌ی اسفند، و …

سلام؛

بخش‌های یک‌ماهه‌ی اسفند

افرادی که تو این نیم‌سال کارآموزی جراحی رو گذروندن، از ۱۹ بهمن تا ۱۴ اسفند یکی از بخش‌های بهداشت، پوست، چشم، رادیولوژی، یا ENT رو می‌گذرونن که اون رو بعد از ظهر شنبه ۵ بهمن (حدود ساعت ۱۳:۰۰) تو دانشکده پزشکی تعیین می‌کنیم.

اگر نمی‌تونید تو انتخاب بخش حضور داشته باشید، حتماً جانشین خودتون رو تا پایان روز سه‌شنبه با پیامک به بنده معرفی کنید؛ در غیر این صورت، به هیچ عنوان کسی اجازه‌ی انتخاب به جای شما رو نخواهد داشت.

دروس نظری (کلاس‌های اسفند)

برای افرادی که تو این نیم‌سال کارآموزی داخلی رو گذروندن، درس‌های [آمار و] اپدمیولوژی و اخلاق پزشکی از ۲۶ بهمن تا ۲۱ اسفند ارائه می‌شه. (کلاس‌های آمار و اپیدمیولوژی از ۸ تا ۱۲ روزهای زوج، و کلاس‌های اخلاق پزشکی از ۸ تا ۱۲ روز‌های یک‌شنبه و سه‌شنبه تشکیل می‌شن.)

همچنین، سایر افراد که تو این نیم‌سال کارآموزی جراحی داشتن و پیش از این آمار و/یا اپیدمیولوژی رو حذف کردن یا قبول نشدن و مایل به شرکت تو این نوبت از امتحان(ها) هستن، می‌تونن درخواست خودشون رو با پیامک به بنده اطلاع بدن تا بررسی بشه.

علاوه بر این، کلاس‌های پزشکی قانونی و مسمومیت‌ها از ۷ تا ۱۷ بهمن برگزار می‌شه که توصیه می‌کنم افرادی که فقط یکی از دو درس پزشکی قانونی یا سم‌شناسی رو حذف کردن یا قبول نشدن حتماً تو امتحان اون شرکت کنن. (در امتحان‌های بعدی، مسئولیت هماهنگی با گروه برای محاسبه‌ی جداگونه‌ی نمره بر عهده‌ی خود این افراد خواهد بود.)

به‌روزرسانی: تاریخ احتمالی امتحان پزشکی قانونی و مسمومیت‌ها ۳ ۵ اسفند، مسمومیت‌ها ۱۰ اسفند، اخلاق پزشکی ۲۰ اسفند، آمار ۲۴ اسفند، و اپیدمیولوژی ۲۷ اسفند خواهد بود.

برنامه‌ی کلاس‌ها و تاریخ قطعی امتحان‌ها به زودی تو وبلاگ اعلام می‌شه.

شورای نمایندگان

اوّلین جلسه‌ی شورای نمایندگان با رئیس جدید دانشکده برگزار، و جلسه‌ی بعدی برای روز چهارشنبه ۲ بهمن برنامه‌ریزی شده. می‌تونید گزارش جلسه‌ی اوّل رو از این‌جا ببینید، و مواردی که مایل هستید تو جلسات بعدی با هیئت رئیسه‌ی دانشکده مطرح بشه رو از طریق دیدگاه‌های همین نوشته به بنده اطلاع بدین.

پ.ن. ممنون می‌شم اگر حتی‌المقدور، لااقل سؤال‌های غیر شخصی و غیر فوری خودتون رو تو وبلاگ مطرح کنید، تا علاوه بر سهولت در پاسخ‌گویی، مرجعی برای دیگران باشه.

امتحان کارآموزی داخلی، و …

سلام؛

امتحان کارآموزی داخلی

همون‌طور که حتی از پیش از انتخاب بیمارستان اعلام شده بود(+)، امتحان کارآموزی داخلی هر دو بیمارستان رسول و فیروزگر روز چهارشنبه ۱۸ دی برگزار می‌شه و زمان اون تغییری نکرده. مکان برگزاری این امتحان، بیمارستانی هست که فرد کارآموزی رو توی اون گذرونده؛ ولی سؤال‌های این امتحان برای کارآموزهای دو بیمارستان یکسان هست، و هم‌زمان ساعت ۱۰:۰۰ صبح برگزار می‌شه.

بخش‌های یک-ماهه‌ی بهمن

بخش یک-ماهه‌ی افرادی که در ابتدای این نیم‌سال کارآموزی داخلی رو گذروندن از روز شنبه ۲۱ دی شروع می‌شه و تا ۱۶ بهمن ادامه داره. می‌تونید انتخاب خودتون رو از این spreadsheet ببینید، و اگر اشتباهی تو اون وجود داره حداکثر تا پایان همین هفته به بنده اطلاع بدین.

همچنین اگر بخشی رو تو دانشگاه دیگه‌ای مهمان شدید، برای برنامه‌ریزی‌های بعدی، لطفاُ بخش‍(‍های‍)‍ی که می‌گذرونید (یا گذروندید) رو به بنده اطلاع بدین.

به‌روزرسانی: روز شنبه ۲۱ دی، پیش از ساعت ۸ صبح، کارآموزهای پوست، چشم، و ENT رسول باید به آموزش بیمارستان رسول، کارآموزهای رادیولوژی و ENT فیروزگر به آموزش بیمارستان فیروزگر، و کارآموزهای بهداشت به گروه پزشکی اجتماعی دانشکده پزشکی مراجعه کنن.

برنامه‌ی اسفند

زمان انتخاب بخش‌های یک-ماهه برای افرادی که کارآموزی جراحی رو تو این نیم‌سال گذروندن، و برنامه‌ی کلاس‌های نظری برای کارآموزهای داخلی (و سایر موارد خاص) هنوز نهایی نشده؛ ولی احتمالاً حداکثر تا حدود یک ماه دیگه مشخص و از طریق وبلاگ اعلام می‌شه.

هومن.