انتخاب واحد، برنامه‌ی کلاس‌ها، و …

سلام؛

لطفاً بخش/بیمارستان‌های شش ماه آینده‌ی خودتون رو از این spreadsheet ببینید، و اگر مشکلی وجود داشت فوراً به بنده اطلاع بدین. (توجه داشته باشید اون spreadsheet پس از بررسی درخواست‌های جابجایی، در نظر گرفتن بخش‌های سایر ورودی‌ها و دانشجویان مهمان و …، به‌روزرسانی شده و به منزله‌ی لیست نهایی هست.)

و اگر اسم شما تو spreadsheet بالا به رنگ قرمز هست، یعنی هنوز فرم مشخصات تماس رو کامل نکردید؛ و از شما خواهش می‌کنم که در اولین فرصت اون فرم رو کامل کنید.


انتخاب واحد نیم‌سال اول ۹۳-۹۴، همون‌طور که شاید در جریان قرار گرفته باشید، از تاریخ ۱۵ شهریور از طریق سایت سما شروع شده بود؛ ولی با توجه به مشکلات اون سامانه، انتخاب واحد ورودی مهر ۸۸ تو هفته‌ی آینده و توسط بنده و اداره آموزش انجام می‌شه شده.

لطفاً اواخر هفته‌ی آینده سما رو ببینید، و اگر مشکلی تو انتخاب واحد شما وجود داشت به بنده اطلاع بدین تا اصلاح بشه.

به‌روزرسانی: واحدهای کارآموزی تا اسفند و درس‌های نظری مربوط به اون‌ها، و سایر درس‌های نظری که مایل به شرکت تو امتحان اون‌ها تو نیم‌سال جاری هستید برای شما انتخاب شده؛ لطفاً سما رو ببینید و اسفند اگر مشکلی تو انتخاب واحد شما هست، اون رو تا سه‌شنبه ۱ مهر به بنده اطلاع بدین.


می‌تونید برنامه‌ی کلاس‌های تئوری طب اورژانس، عفونی، اعصاب، و روان‌پزشکی رو با کلیک روی اسم اون‌ها دانلود کنید. (البته برنامه‌ی کلاس‌های اعصاب و روان‌پزشکی هنوز آماده نشده!)

یادآوری می‌کنم شروع کلاس‌های تئوری از شنبه ۲۲ شهریور، و شروع بخش‌ها از شنبه ۲۹ شهریور خواهد بود.

جابجایی، اطلاعات تماس، و …

سلام، و روز پزشک مبارک!

اگر خاطرتون باشه، برنامه‌ی جدید استاژری به همراه تاریخ کلاس/بخش‌ها تو ماه اسفند سال گذشته روی وبلاگ گذاشته شده بود(+)؛ می‌تونید اون برنامه رو همراه با آخرین تغییرات جزئی از این‌جا ببینید. (علاوه بر چیزهایی که تو برنامه هست، لطفا در نظر داشته باشید که درس طب اورژانس از شنبه ۲۲ شهریور به مدت یک هفته، و درس‌های پزشکی قانونی و مسمویت‌ها، آمار، اپیدمیولوژی، و اخلاق پزشکی تو ماه‌های پایانی سال ارائه خواهند شد.)

در صورتی که مایل به گذروندن درس‌های نظری –به جز درس‌های نظری مربوط به لاین خودتون– تو نیم‌سال آینده هستید، لطفاُ درخواست خودتون رو تا پایان هفته با پیامک به بنده اطلاع بدین.

به‌روزرسانی: لطفاً توجه داشته باشید این‌که درس زنان نظری شما به علت غیبت بیش از حد مجاز حذف شده باشه و مایل به شرکت تو امتحان نیم‌سال آینده باشین هم مصداقی از بند بالا هست و باید به بنده اطلاع بدین.


و همون‌طور که می‌دونید، معرفی به بخش‌ها تو شش ماه آینده بر اساس این spreadsheet خواهد بود. لطفاُ اون رو با دقت بررسی کنید، و اگر مشکلی وجود داشت در اوّلین فرصت به بنده اطلاع بدین تا بررسی بشه.

علاوه بر این، لطفاً بخش‌های شش‌ماهه‌ی سوم بالینی تو اون spreadsheet رو هم بررسی کنید و اگر بخش‌ها و ترتیب اون‌ها مطابق با چیزی که گذروندید نبود، حتماُ به بنده اطلاع بدین تا سوابق شما اصلاح بشه.

همچنین، اگر مایل به تغییر بیمارستان و/یا ترتیب برخی بخش‌ها تو شش ماه آینده هستید، لطفاً درخواست خودتون رو تا دوشنبه به بنده پیامک کنید تا بررسی بشه. (حتی اگر پیش از این درخواست خودتون رو مطرح کرده بودین، لطفاً دوباره اون رو پیامک کنید.)


ضمناً خواهش می‌کنم افرادی که بخش یا بخش‌هایی رو تو دانشگاه‌های دیگه مهمان شدن، لطفاُ اسم بخش‌ها و زمان گذروندن اون‌ها رو [برای ثبت در سوابق و همین‌طور برای محاسبه‌ی دقیق ظرفیت بخش‌ها تو ماه‌های آینده] به بنده اطلاع بدن.

و اگر این افراد مایل به شرکت در آزمون پیش‌کارورزی اسفند ۹۳ هستن، حتماً این موضوع رو از الان به بنده اطلاع بدن تا در جریان زمان ثبت‌نام آزمون و … قرار بگیرن.


در پایان، با توجه به تغییر شماره‌ی تماس برخی از دانشجوها و یک سری مشکلات فنی (!)، از همه‌ی دانشجوهای ورودی مهر ۸۸ –حتی افرادی که فکر می‌کنن شماره‌ی اصلی اون‌ها رو می‌دونم– خواهش می‌کنم اطلاعات تماس خودشون رو تو این فرم وارد کنن. (بدیهی‌ست که در صورت کامل نکردن اون فرم، مطالب مهم به شما پیامک نمی‌شه و با پیامک/تماس‌های شما هم مشابه شماره‌های ناشناس و با اولویت پایین برخورد می‌شه.)

و برای چندمین بار خواهش می‌کنم در صورت نیاز به ارتباط کاری با بنده، برای موارد فوری از تماس تلفنی و برای سایر موارد از پیامک (نه Viber و …) استفاده کنید؛ و البته من هم حتماً سعی می‌کنم که با سرعت خیلی بیشتری به پیام‌ها پاسخ بدم.

پ.ن. تاریخ امتحان اخلاق پزشکی ۵ شهریور، امتحان آمار ۹ شهریور، و امتحان اپیدمیولوژی ۱۵ شهریور هست.