سلام، وقت به خیر؛

همون‌طور که می‌دونید، انتخاب لاین/بیمارستان شش‌ماهه‌ی دوم کارورزی ورودی مهر ۸۸ روز پنجشنبه ۵ فروردین برگزار می‌شه. زمان شروع انتخاب لاین/بیمارستان ساعت ۱۷:۰۰ در نظر گرفته شده، تا فرصت کافی برای پاسخ به سؤال‌ها و/یا بررسی درخواست‌ها وجود داشته باشه.

در این دوره انتخاب لاین برای یک سال و انتخاب بیمارستان برای شش ماه انجام می‌شه، و انتخاب لاین -همون‌طور که در ابتدا اعلام شده بود- تنها از بین لاین‌های box شش ماه نخست کارورزی هر فرد مجاز هست. (متأسفانه جابجایی box باعث حتی نامتوازن‌تر شدن توزیع کارورزها از حالت فعلی در ورودی‌های بعد می‌شه. البته شاید این کار به شکل بسیار محدود و تنها برای boxهای خاص امکان‌پذیر باشه، و می‌تونید درخواست خودتون در این خصوص رو تا ساعت ۲ بعد از ظهر روز انتخاب لاین به بنده پیامک کنید.)

برای انتخاب لاین باید پس از مراجعه به سامانه انتخاب لاین، ابتدا از بخش «انتخاب لاین» اقدام به انتخاب لاین، و سپس از بخش «انتخاب بخش‌ها»* اقدام به انتخاب بیمارستان کنید، و در پایان حتماً در بخش «ثبت نهایی» انتخاب‌های خودتون رو تأیید کنید.

لازم به ذکر هست که می‌تونید برنامه‌ی کارورزی رو از این لینک مشاهده کنید، و ظرفیت لاین‌ها و بیمارستان‌ها هم چند ساعت پیش از شروع انتخاب لاین/بیمارستان روی سامانه انتخاب لاین قابل مشاهده خواهد بود.

چنانچه سؤال و یا درخواست ویژه‌ای در خصوص این انتخاب لاین/بیمارستان دارین، لطفاً اون[ها] رو پیش از ساعت ۳ بعد از ظهر به بنده پیامک کنید. (یا در صورتی که فکر می‌کنید پاسخ سؤال شما برای سایرین هم کمک-کننده هست، می‌تونید اون رو تو بخش دیدگاه‌های وبلاگ مطرح کنید.)

هومن.

ویرایش نخست: این نوشته ویرایش و تکمیل می‌شود.

نوروز مبارک!

ضمن عرض سلام،

نوروز رو به‌تون تبریک می‌گم، و امیدوارم سالی پر از شادی و اتفاق‌های خوب داشته باشین!?

همچنین، گرچه به زودی یک نوشته‌ی کامل‌تر در خصوص انتخاب لاین خواهیم داشت، لطفاً از همین الان در جریان باشین که انتخاب لاین/بیمارستان ورودی مهر ۸۸ روز پنجشنبه ۵ فروردین ۹۵ و به شکل آنلاین برگزار می‌شه.

هومن.